top of page

Mobilya Montaj

Son dönemde hazır mobilyaların, özel ölçü mobilyalara göre çok daha düşük fiyatlarla tüketici ile buluşmasının ardından mobilya montaj servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğu firma, raylı dolap, gardrop, şifonyer, komidin, karyola, tv ünitesi, çok amaçlı dolap, mutfak dolabı gibi mobilyaların satışını sunar fakat genel olarak bu mobilyalar İstanbul dışı üretim ve kargo ile sevk edildikleri için bie mobilya montaj servisine ihtiyaç duyulur.


Mobilya Montaj Servisi, olarak İstanbul içi tüm bölgelerde mobilya kurulum hizmeti vermekteyiz. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında oluşturduğumuz mobil ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize tüm mobilya montaj hizmetlerinizde aynı gün içerisinde en erken saate kolaylıkla randevu verebiliyoruz.

Teknolojinin hayatımıza sunmuş olduğu rahatlık artık her ortanda internet üzerinden kolaylıkla mobilyalarımızı yenileyebiliyoruz. İkea, koçtaş, hepsiburada, n11, gittigidiyor, bauhause, evidea, evmanya, dekorazon gibi firmaların mağaza ve internet siteleri üzerinden rahatlıkla müşterilerine ulaştırdıkları tüm mobilyaların montajını ve kurulumlarını profesyonel mobilya montaj ekiplerimiz ile üstleniyoruz.


Neden Biz ?

  • Biz, Mobilya kurulumlarında gün vermeyiz, bekletmeyiz, aynı gün içerisinde kapınızda oluruz.

  • Bizden aldığınız tüm hizmetlerde 1 yıl garanti veririz.

  • Alanında prosefyonel mobilya montaj ustası, ekiplerimiz ile hizmet veririz.

53 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page