top of page

Ray dolap tamiri

Evimizin en şık ve en kullanışlı mobilyası olan sürgülü dolaplarımız, mekanizma arızalarında bazen kullanması çok zor olan bir mobilya haline gelebiliyor. Ray dolap içi raf düşmelerli, çekmece arızaları, ray kapak mekanizma arızaları gibi durumlar ile sık sık karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar, Mobilya Montaj Servisi firmamız ile artık dert olmaktan çıkıyor. Tüm raylı dolaplarınızın tamirini özenle yapan ekiplerimiz, ray dolap alanında en başarılı ustalardan oluşmaktadır.


Ray Dolap Tamiri, Mobilya Tamiri, Mobilya Montajı
Ray Dolap Tamiri, Ray kapak mekanizma ve çekmece tamiri.

Ray Dolap Kapak Tamiri


Sürgülü dolap sistemlerinin yüzlerce çeşiti bulunmaktadır. Ray kapak mekanizmalarının farklı tamir ve bakım yöntemleri vardır. İşinin ehli olan tüm ustalarımız ray dolap tamiri işlemlerinizde her zaman yanınızdalar.


Ray dolap kapakları aslında belirli zaman aralıklarında bakım yapılmak isterler. Ray dolap kurulumu yapıldıktan itibaren kapak ayarları çok önemlidir. Mobilya ne kadar iyi kurulursa kurulsun, kapakların ayarları düzgün, tam ve eksiksiz yapılmadığı sürece hem mobilyaya hem de ray mekanizmalarına ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle bizden aldığınız hizmette önce ray dolap kurulumu tamamlanır, kapak ayarları ise siz eşyalarınızı dolap içerisine yerleştirdiğinizde yapılır. Kapak mekanizma ayarları eşyalardan önce yapılırsa, dolap içerisini doldurduğunuz zaman kapaklar ufak sürtmelerle dolaba zarar vermeye başlar, farkında olana kadar ciddi zararlar vermiş olabilir.


Marangoz, Mobilya Montaj Servisi, Mobilya Tamiri.
Ray kapak mekanizma değişimi. Mobilya montaj ve mobilya tamiri.

Ray Dolap İçi Düzenleme - Çekmece Tamiri


Zamanla kullanımdan kaynaklı olarak dolap yanlarının esnemesi, açılması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu problemin bir sonraki evresi dolap içi rafların ve çekmecelerin düşerek kullanılamaz hale gelmesidir. Problemin önüne geçebilmek için mutlaka ray dolap tamiri yapmak gerekiyor.


Mobilya Montaj Servisi firmamız, yılların verdiği tecrübe doğrultusunda her çeşit gardrop ve ray dolap için üretmiş olduğu her köşe için ayrı özellikte L demiri aparatları ile sağlamlaştırma işlemi gerçekleştirir ve bu işlemden sonra dolap kullanım ömrünü 5 yıla kadar uzatmış olur.

158 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page